Kdokoli se v minulosti setkal s úspěšnou počítačovou hrou Vietcong, ten byl zpravidla unešen hudbou, kterou nahrála skupina Rudé Kostry z Uherského Hradiště. Riff Petra Morese jsme použili jako základ pro jamování ve stylu 60. let. Po chvíli plynule přejdeme pro odlehčení a změnu nálady do příjemného funky beglajtu.

156 kBRudé kostry (Clapton) + Funk

Barevná synthová nálada Duft Punk se sugestivní kytarovou figurou vytváří inspirativní plochu pro improvizační kreace.
63 kBDaft Punk_Beyond_figura

Stará pecka od Eagles, výzva pro hráče s bluesovým cítěním.
46 kB02_Hotel California

V songu Snow (Hey Oh) od Red Hot Chilli Peppers střídáme původní riff s funky beglajtem. Jak se na daný song bude jamovat, to ukáže praxe. Předpokladem zapojení do kapely je schopnost uhrát figuru i beglajt – a to je výzva!
37 kBSnow

Santanovská nálada k jamování přímo vybízí. Kolečko ve stylu Black Magic Woman je dost pohodové. Stačí mollová pentatonika a je možné kouzlit.
16 kBBlack Magic_jam

Riff z Always On The Run Lennyho Kravitze je zábavný sám o sobě, zvlášť ve dvou kytarách. Akordické plochy jsou připravené pro krátká sóla a závěr ve stylu Breathe od Pink Floyd vybízí k uplatnění nejen kytarové fantazie a využití rozmanitých efektů. Nahrávka zatím pouze informativní.

38 kBAlways + PF style 

Little Wing je krátká věcička geniálního Jimi Hendrixe. Hezká harmonie a výzva pro jamující. 52 kBLittle Wing – Jimi Hendrix 

Carlos Santana a legendární Samba PaTi. Po úvodní melodické lince se rozjíždí Santanova proslulá improvizace. Můžete jít v jeho stopách a zajamovat si na dva akordy – G + Am. 29 kBSamba Pa-Ti – Carlos Santana